Мероприятия
Блог
Страницы
еще
ပန္းေတြေပးတယ္ဆိုတာ ခ်စ္တယ္ လို့ေျပာတာပါပဲလို့ ဆရာမ ေႏြအိမ္ေမာင္ဝင္းက ေျပာဖူးတယ္ အခ်စ္ေရ ကိုယ္ေတာ့ မေတာင္းဘဲရတဲ့ ပန္းေတြကို တကယ္ျမတ္နိုးမိပါတယ္။ -Nico
Вы собираетесь приобрести предметы, вы хотите продолжить?